(x)
(x)
Blogvilág java
Linkek
Saját blogok: Olvasásra ajánlott blogok:Szerzői jogok
Blogvilág by xSolutions is licensed under a Creative Commons Attribution 2.5 Hungary License.
Az elkövetkezendő napokban a magyar, osztrák, egyes német szövetségi állami és remélhetőleg amerikai médiatörvényt fogom ízeire szedni. Ha ezzel megvagyok, természetesen jogi segítséget fogok kérni, hogy a következtetéseim helytállóak-e, utána pedig kikerül ide is, hogy befolyásolja-e és ha igen, akkor mennyire blogolási szokásainkat a Médiatörvény.
Ebben a folyamatban Te is részt vehetsz! Bármilyen - a médiatörvény és a blogvilág kapcsolatáról szóló - megalapozott információért, külföldi (ellen)példákért nagyon hálás vagyok!
A Blogvilág Facebook elérhetősége: http://facebook.com/blogvilag
Disclaimer: a téma érzékenysége miatt a moderálás joga fenntartva.
További érdekes témák, ötletek a Blogfórumon.
Még nincsenek kommentek.
(
)
Mondj valamit
A szövegben nem lehet HTML-t használni, a linkeket pedig automatikusan aláhúzzuk. Az email cím megadása kötelezõ, de az oldalon nem jelenik meg. Ha van felhasználóneved, itt bejelentkezhetsz.
Az IP címedet megjegyezzük, de ezt csak a komment spam jellegének vizsgálatához használjuk fel.








